کاغذ کرافت لاینر


0 Comments

کاغذ کرافت لاینر، از مرغوب ترین نوغ کاغذ که در کارتن های بسته بندی استفاده می شود که مجموعه آسیا کاغذ با اتکا به دانش داخلی و استفاده از دانش خارجی، پرسنل توانمند آسیا کاغذ توانستند بهترین و مرغوب ترین نوع کاغذ کرافت لاینر را تولید نمایند.

کاغذ کرافت لاینر که توسط زحمات مجموعه آسیا کاغذ تولید می شود از پسماند مرغوب و الیاف بلند می باشد. در ابتدا این پسماند جداسازی شده و فقط از نوع مرغوب آن استفاده می شود تا مقاومت کاغذ کرافت لاینر بالا باشد. هدف مجموعه ما جلب رضایت شما می باشد.

این محصول تولیدی دارای مقاومت به ترکیدگی بالایی می باشد که توانایی چاپ پذیری بالایی را دارا است.

کاغذ کرافت یا کاغذ کاهی

کاغذ کرافت یا کاغذ کاهی، کاغذی با مقاومت بالا در برابر پارگی است و نیز دارای الاستیسیته و مقاومت مکانیکی بالایی می باشد، کاغذ کرافت تولید شده از پالپ و یا خمیر کاغذی شیمیایی می باشد که در کاغذ سازی تولید میگردد. این نوع کاغذ خاصیت صد در صد بازیافتی دارد که از مهمترین ویژگی آن می باشد و نیز روشنی زیاد و قابلیت بایگانی از ویژگی های مهم دیگر کاغذ کرافت می باشد. کاغذ کرافت یا کاهی در نوع خود تنوع وسیعی دارد و دارای گرماژ متغیر بین 40 تا 300 (g/m2) می باشد. قیمت مناسب کاغذ کرافت همواره توجه صاحبان صنایع و مصرف کنندگان عمده این نوع کاغذ را به خود جلب کرده است.

مهم ترین و بیشترین کاربرد کاغذ کرافت در بسته بندی صیفی جات و میوه جات مانند سیب، گوجه فرنگی و غیره و نیز بسته بندی مواد غذایی می باشد که عمدتا این نوع کاغذ استرلیزه و یا اتوکلاو هستند. کاغذ کرافت یا کاغذ کاهی مناسب برای الگوی خیاطی، بسته بندی پوشاک، کاغذ بیمارستانی و برای نانوایی ها، فروشگاههای غذاهای آماده مصرف و تولید کنندگان دستمال کاغذی است. کاغذ کرافت مورد استفاده تولید ورق کارتن، تولید کنندگان پاکت سیمان و همچنین تولید ساک کاغذی است. همچنین کاربردهای دیگر کاغذ کرافت شامل؛ کیسه های کاغذی پلاستیکی بی خطر جهت بسته بندی مصالح ساختمانی، مواد شیمیایی بصورت پودر یا گرانول و بسته بندی انواع کود شیمیایی و بذر گیاهی، کیسه های آردی، کیسه های کاغذی خواروبار فروشی، پاکت ها و بسته بندی انواع خوراک صنعتی دام و طیور؛ مواد اولیه ارزان قیمت در تولید نئوپان، کاغذ پایه در تولید سنباده و کاغذ تزئین گل و گلدان می باشد.

کاغذ لاینر ساده

کاغذ فلوتینگ


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *